ІТ-школа СМАРТ тісно співпрацює не тільки з дітьми, але й з їхніми батьками. Кожного місяця ми організовуємо зустрічі Батьківського клубу. Разом з батьками обираємо актуальні теми, спілкуємося зі спеціалістими, обговорюємо життєві ситуації та знаходимо вірні рішення.
Про одну з таких зустрічей хочемо розповісти вам.
Разом з психологом Алісою Гаврилишин ми обговорювали таку важливу та незручну для багатьох батьків тему: “Як говорити з дітьми про інтимні речі”.
На цій онлайн зустрічі ми розібрали як правильно говорити про секс із дітьми, коли варто починати цю розмову, як правильно відповідати на незручні запитання від дитини та чи взагалі варто звертати увагу на запитання про секс.
На зустрічі батьки мали змогу поділитися своїм досвідом та переживаннями, а також отримати консультацію та кваліфіковану пораду щодо вирішення запитань, що турбують.
Хочемо поділитися з вами деякими порадами та рекомендаціями від нашого спеціаліста:
- Необхідно бути чесними з дітьми та називати речі своїми іменами. Чесність запорука будь-яких хороших відносин
- Якщо дитина маленька, змалечку вчити правило «Тут мене не торкайся»
- Довіра. Довіряйте своїм дітям та їх потребам! Якщо у дитини є питання, це означає, що в неї є потреба в інформації. Надавайте її. Тільки ви знаєте як розповісти дитині всю інформацію коректно.
Коли ми говоримо з дітьми про інтимні речі, ми в першу чергу даємо інформацію, яка зможе захистити їх в майбутньому!
Книги яким можна довіряти:
? Малечі про інтимні речі – автори: Юлія Ярмоленко та Мар’яна Гілевич (є і українською і російською мовами)
? Моє дивовижне тіло – автори Рут Мартін та Аллан Сандерс
? Звідки беруться діти – автор Кеті Дейнс
? Загадка животика пані Лубіду – автор Марі-Франсін Хеберт
? Я і він. Про хлопчаче без секретів – автор Юлія Смаль
? Майя та її мами – автор Лариса денисенко, Марія Фоя
? Відверта розмова про «Це»
Сподіваємося, что наші поради та матеріали будуть вам корисні. Запрошуємо вас долучитися до нашого клубу усвідомленних та сучасних батьків, де кожного місяця на онлайн зустрічах ми обговорюємо тілько самі актуальні для вас теми та вирішуємо складні питання.
Психогічне здоровья дитини має пріоритетне значення, бо від цього залежить як та в якому суспільстві буде жити наша дитина і ми як батьки маємо про це подбати.