ЗИМОВІ ІНТЕНСИВНІ КУРСИ у СМАРТ

ІТ-школа СМАРТ запускає інтенсивні курси для дітей 8-14 років.
Експрес-програма, яка познайомить вашу дитину з сучасними IT-технологіями, допоможе зрозуміти свої сильні сторони та визначитись який напрямок їй подобається.

Разом із досвідченим викладачем, студенти за короткий час спробують себе у різних напрямках та створять перші ІТ-проекти. Крім IT-занять, студенти курсу візьмуть участь у тренінгах щодо розвитку особистісних навичок. Діти дізнаються на скільки важливі soft skills для досягнення успіху в будь-яких починаннях.

Старт занять

з 24 січня по 9 лютого

Графік занять

вівторок, четверг, субота

Інформація по інтенсивам

8-10 років

Початкова школа

11-14 років

Школа професій

ІТ-СТАРТ

Направлений на опанування знань та навичок в IT, які необхідні кожній сучасній людині, незалежно від роду зайнятості: особливості та переваги роботи з ОП Windows, Google-сервіси, хмарні сховища, пошуковики та соціальна гігієна. Особливу увагу приділимо кібербезпеці та захисту песональних данних.

Тривалість навчання – 12 годин, 8 занять по 1,5 години

Вартість курсу – 2190 грн (за один із нижчеперелічених курсів)

Візуальне програмування

Перше знайомство з програмуванням. Освоять логіку програмування у цікавому ігровому форматі. Навчаться будувати прості алгоритми, створять перший анімований проект комп’ютерної 2D-гри в Scratch та зрозуміють, що програмування – це легко та цікаво!

Комп’ютерна графіка

Повне занурення у неймовірний світ цифрового дизайну. Знайомство з основними методами та інструментами для роботи у Figma. Навчаться робити зображення цікавими та незабутніми. Дізнаються особливості створення рекламної продукції та зроблять свій перший дизайнерський 2D макет

Програмування на С++

Вивчать головні поняття програмування: алгоритми, цикли, оператори, функції, змінні. Познайомляться з основними принципами об’єктно-орієнтованого програмування. Навчаться створювати алгоритми, потренуються у написані коду та створять свій перший консольний додаток.

Тривалість навчання – 16 годин, 8 занять по 2 години

Вартість курсу – 2190 грн (за один із нижчеперелічених курсів)

Створення ВЕБ-сайтів

Познайомляться з принципами Front-End розробки, отримають розуміння особливостей HTML-верстки; того, як створюються веб-сторінки. Це дасть міцну основу для майбутньої кар’єри в галузі розробки сайтів. Сконстрюють власний лендінг на основі технічного завдання на базі CMS системи WIX.

3D графіка

Познайомляться з технологією створення тривимірних моделей, дізнаються про сфери їх застосування та можливості для кар’єрного росту. Опанують технічні навички з 3D-процесів: моделювання, візуалізації та текстурування. Вивчать базові інструменти редакторів тривимірної графіки 3ds Max і V-Ray.

Особливості навчання:

  • «Живі» онлайн заняття у міні-группах до 10 студентів, або в оснащених аудиторях у м. Дніпро
  • Супровідний відеозапис занять
  • Підтримка викладача та регулярний зворотний зв’язок з батьками в Telegram-чаті
  • Додаткові заняття з розвитку навичок особистісної ефективності – публічні виступи, тайм-менеджмент, міжособистісні відносини
  • Випускний проект та презентація його перед батьками
  • Електронний сертифікат по закінченню курсу
  • Персональні рекомендації після закінчення курсу

Дата

24 січня – 9 лютого

Локація

онлайн / офлайн у м. Дніпро

Вартість

2190 грн

icon

Будь першим

Обов’язково забронюйте собі місце вже зараз

Дзвоніть за телефонами

або

Share with friends: