Статьи

Як ми в СМАРТі мотивуємо дітей до навчання

  • 01.10.2019

Ми впевнені, що кожна дитина унікальна і талановита, потрібно тільки виявити її інтереси та здібності і дати правильний вектор для розвитку.

Вибір свого вектора руху в житті знаходиться на перетині двох площин: здібності, таланти, інтереси дитини і потреби світу. Ми знаємо професії майбутнього і стежимо за трендами. У нас є всі умови і можливості для цього. Саме це ми і взяли за основу при побудові навчального процесу в СМАРТі.

У СМАРТі ми навчаємо дітей вчитися, даємо їм палітру вибору і допомагаємо визначитися з напрямком. Вчимо отримувати задоволення від навчання і своїх результатів.

Як ми досягаємо цього?

  • Профорієнтація. Це один з найважливіших етапів нашої системи. Персональна консультація з дитиною, яка допомагає виявити її інтереси, здібності та захоплення.
  • План індивідуального розвитку. Наші фахівці складають Карту індивідуального розвитку кожної дитини на основі результатів, отриманих після Профорієнтації. План дає батькам і дітям розуміння мети, вектора розвитку, попереднього та кінцевого результату.
  • Зв’язок з практикою. Кожне заняття – це окремий кейс. Він містить теоретичну частину, яка обов’язково закріплюється практикою. Дитина знає як і де застосовувати в житті отримані знання і навички. Ми вчимо дітей не користуватися інструментами, а шукати рішення.
  • Проектний підхід. У нас немає поділу на «учитель і учні». Тут є наставник і команда натхнених дітей, які створюють командні проекти. Це дає можливість для кожного студента відчувати себе невід’ємною частиною загального процесу. Будь-яку подію з дорослого життя дитина вчиться сприймати як урок, а всі отримані знання, як основу спеціалізації.
  • Гейміфікація. Це ігрове втілення успіхів та мотивації. За свої досягнення та активну участь у навчальному процесі діти отримують СМАРТИКИ. СМАРТИКИ – це наша внутрішня валюта, яка еквівалентна гривні, щоб юніори могли реально оцінити вартість своїх зусиль. Зароблені «гроші» дитина може в кінці семестру або навчального року обміняти на корисні товари в СМАРТ SHOP.

Система навчання в IT-школі СМАРТ орієнтована на отримання результату — базові знання і навички для МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ дитини. Тому ми робимо все, щоб наші студенти сприймали навчання не як повинність, а як нові можливості для власної реалізації. 

В IT-школі ми приділяємо велику увагу не тільки організації навчального процесу, а й розважальним заходам. В Смарті для школярів існує безліч цікавих форматів для пізнавально-розважальних івентів: IT-табір, екскурсії в ІТ-компанії, ІТ-тури, зустрічі з цікавими людьми з IT, внутрішні конкурси та олімпіади.

Хочете, щоб ваша дитина виросла успішною людиною? Давайте разом забезпечимо гідне майбутнє вашим дітям!

Зареєструвати дитину