Новости и события

Команда СМАРТ-викладачів відточує свою майстерність

  • 23.07.2019

В той час як літні канікули та відпустки у самому розпалі, IT-школа СМАРТ вже активно працює над підготовкою до нового навчального року. Мы вже провели абгрейд навчальных програм, упорядкували розклад та провели чергове навчання з нашими викладачами.

В своїй роботі ми особливу увагу приділяємо підвищенню кваліфікації наших викладачів. Адже це беспосередньо впливає на результати та успішність студентів.

Для викладачів ми регулярно проводимо психологічні тренінги з основ підліткової психології.
Навчаємо новим методикам викладання.
Відпрацьовуємо набуті знання в закритих викладацьких групах.

Одна з таких зустрічей відбулася на минулих вихідних. Це був практичний майстер-клас з критичного мислення. Для проведення ми запросили професійного психолога-методиста.

На занятті методист разом з педагогами розібрали поняття «критичне мислення», як ще один цікавий та ефективній метод у начанні.
Попрактикувалися на конкретних інструментах. Порадились, як краще іх застосовувати у різних ІТ-дисциплінах. І прописали нові елементи у навчальну програму.

Всі наші викладачі люблять вчитись чомусь новому! Тому із радістю йдуть за новими знаннями та «ключиками» до дитячої свідомості.

В новому навчальному році на наших студентів чекають ще цікавіші та продвинутіші програми, які включатимуть Technical Skills+ Business Skills, Soft Skills та Financial Skills.

Також ми продовжуємо запроваждення проектного підходу у навчанні. Завдяки якому студенти будуть розвивати комуникативні навички, творче та критичне мислення, емоційний інтелект та саморефлексію.

Тож будьте впевнені, що ваша дитина навчатиметься в професіоналів своєї справи. А ви швидко побачите результат.

Якщо ви ще не знайомі з IT-школою СМАРТ, запрошуємо вас у гості на День відкритих дверей 17 и 18 серпня.