8-14 років 8 занять онлайн/офлайн
Профорієнтаційні IT-КУРСИ у СМАРТ!

IT-інтенсиви Смарт

Чудова можливість для дітей за короткий час спробувати декілька IT-напрямків та створити власні міні-проєкти

Кращий освітній простір за версією дітей

icon

Тривалість

8 занять по 1,5-2 години

icon

Розклад

Пн-Ср-Пт

Формат

Онлайн у Zoom/ офлайн у Дніпрі

Вартість

2290 грн

ЗИМОВІ Профорієнтаційні курси

це експрес-програма, яка познайомить вашу дитину з сучасними IT-технологіями, розширить їх кругозір, розвине креативне та алгоритмічне мислення. Також допоможе зрозуміти свої сильні сторони та визначитись який напрямок їй подобається.

Разом із досвідченим викладачем, студенти за короткий час спробують себе у різних напрямках та створять перші ІТ-проекти. Крім IT-занять, студенти курсу візьмуть участь у тренінгах щодо розвитку особистісних навичок. Діти дізнаються наскільки важливі soft skills для досягнення успіху в будь-яких починаннях.

З IT-школою СМАРТ завжди корисно, цікаво, дружньо та незабутньо!

Особливості СМАРТ ІНТЕНСИВІВ:

  • «Живі» онлайн заняття у міні-группах до 10 студентів або в оснащених аудиторіях у м. Дніпро
  • Супровідний відеозапис занять
  • Підтримка викладача та регулярний зворотний зв’язок з батьками в Telegram-чаті
  • Електронний сертифікат по закінченню курсу
  • Персональні рекомендації після закінчення курсу
photo
girl

Деталі ІТ-інтенсивів:

icon

Тривалість

8 занять по 1,5-2 години

icon

Розклад

Пн-Ср-Пт

Формат

Онлайн у Zoom/ офлайн у Дніпрі

Вартість

2290 грн

Оберіть програму за віком

8-11 років

Підготовча програма

12-14 років

Початкова школа

8 занять по 1,5 години

понеділок-середа-п'ятниця

15.30-17.00

ІТ-СТАРТ та кібербезпека

Направлений на опанування знань та навичок в IT, які необхідні кожній сучасній людині незалежно від роду зайнятості: особливості та переваги роботи з ОП Windows, Google-сервіси, хмарні сховища, пошуковики та соціальна гігієна. Особливу увагу приділимо кібербезпеці та захисту персональних даних.

Візуальне програмування

Перше знайомство з програмуванням. Освоять логіку програмування у цікавому ігровому форматі. Навчаться будувати прості алгоритми, створять перший анімований проект комп’ютерної 2D-гри в Scratch та зрозуміють, що програмування – це легко та цікаво!

Комп’ютерна графіка

Повне занурення у неймовірний світ цифрового дизайну. Знайомство з основними методами та інструментами для роботи у Figma. Навчаться робити зображення цікавими та незабутніми. Дізнаються особливості створення рекламної продукції та зроблять свій перший дизайнерський 2D макет.

IT-англійська

Освоять технічну термінологію та базову IT-лексику, а також навчаться працювати у програмах з англійським інтерфейсом та виконають цікаві завдання на використання нових слів.

8 занять по 2 години

понеділок-середа-п'ятниця

17.00-19.00

Програмування на (Python/С++)

Вивчать головні поняття програмування: алгоритми, цикли, оператори, функції, змінні. Познайомляться з основними принципами об’єктно-орієнтованого програмування. Навчаться створювати алгоритми, потренуються у написані коду та створять свій перший консольний додаток.

Створення ВЕБ-сайтів

Познайомляться з принципами Front-End розробки, отримають розуміння особливостей HTML-верстки; того, як створюються веб-сторінки. Це дасть міцну основу для майбутньої кар’єри в галузі розробки сайтів. Створять власний лендінг на основі технічного завдання на базі CMS системи WIX.

Тестування

Познайомляться з принципами та основними методами тестування програмного продукту, протестують роботу сайту та попрактикуються у написання  Bug Report

Дизайн

Повне занурення у неймовірний світ цифрового дизайну. Знайомство з основними методами та інструментами для роботи у Figma. Навчаться робити зображення цікавими та незабутніми. Дізнаються особливості створення рекламної продукції та зроблять свій перший дизайнерський 2D та 3D макет

IT-англійська

Освоять технічну термінологію та базову IT-лексику, а також навчаться працювати у програмах з англійським інтерфейсом та виконають цікаві завдання на використання нових слів

СМАРТ ІНТЕНСИВИ - це

Сучасні навички

Розкриємо IT-таланти дитини

Проєктний підхід

Створимо круті проекти

Затребувані знання

Покажемо як використовувати гаджети з користю

Профорієнтація

Персональні рекомендації щодо подальшого навчання