Статьи

Чи потрібна IT-освіта сучасним дітям?

  • 15.10.2019

IT впевнено увійшло в наше життя вже зараз і з кожним днем його роль буде тільки зростати. Більшість професій матимуть у своїй основі IT-знання та Soft Skills.

Сучасні діти вчаться користуватися девайсами швидше, ніж читати і писати. Багатьох батьків тривожить, те що їх дитина проводить багато часу за планшетом чи комп’ютером і тому обмежують спілкування з гаджетами. Однак це не зовсім правильно.

Фахівці з освіти зійшлися на думці, що дошкільнят та школярів не слід огороджувати від технічного прогресу, а навпаки —  слід вчити мови, за допомогою якого можна керувати технологіями.

Дорослим важливо усвідомити, що основні принципи та логіку програмування доведеться вивчати кожному. А безконтрольне перебування дитини в світі сучасних технологій може призвести до зворотних результатів – невміння жити і спілкуватися в реальному світі.

Програмування – це нова міжнародна абетка, яка може стати ключем від майбутнього в руках наших дітей. Це головна навичка для майбутнього, без якої через 10 років не обійдеться жодна професія – від фінансиста до медика.

Вивчення сучасних технологій краще починати з раннього віку, адже в дитинстві мозок дитини легко сприймає великі обсяги інформації та нові знання засвоюються ефективно. Саме в дитинстві закладається фундамент інтересів дитини і знань на все життя.

СМАРТ — це позашкільна освіта нового покоління, де дітей вчать креативно мислити, аналізувати, свідомо вчитися та розвиватися в сучасному цифровому світі.
Смарт формує особистості, які створюють власне майбутнє!

5 причин чому потрібно дати IT-освіту своїй дитини

1. Розвиває логічне мислення. Програмування, робототехніка та інші IT-науки, вчать дитину мислити логічно, структуровано, бути дисциплінованою. У вирішенні завдань діти вчаться використовувати комплексний підхід, розуміти причинно-наслідкові зв’язки та будувати правильну послідовність дій. Ці навички будуть корисні в усіх сферах життя.

Виявити творчі здібності

Кожна дитина, як і дорослий, відчувають потребу в самореалізації. В IT-школі СМАРТ є маса можливостей для цього. Перш ніж запропонувати напрямок для навчання, ми проводимо особисту зустріч з дитиною, щоб виявити її інтереси, здібності та захоплення. Спираючись на отриману інформацію, ми складаємо план персонального розвитку, де дитина зможе максимально розкритися.

Розкрити творчі здібності можливо не тільки через програмування. Наші студенти вчаться створювати персонажів та віртуальні світи для ігор, власні сайти або мобільні додатки. Який би напрямок не обрав наш студент, дизайн або програмування, творчість — необхідна складова для створення IT-проекту у будь-якому напрямку.

 Мотивація до навчання

У багатьох школярів низька мотивація до навчання та відсутнє бажання вивчати точні науки. А от на заняття у СМАРТ діти йдуть задоволенням. Тут багато практичних завдань, після кожного уроку є видимий результат. Позитивно також впливає робота в команді над спільним проектом з такими захопленими однолітками — це підвищує інтерес та посилюють мотивацію до отримання нових знань і навичок.

Батьки наших студентів помітили, що навчання СМАРТ позитивно впливає на успішність дітей і у загальноосвітній школі, зокрема, на заняття з математики, геометрії, фізики, англійської мови.

Навички для майбутньої професії

Вже сьогодні IT-професії одні з найбільш високооплачуваних на ринку праці. І ця тенденція тільки посилюється.

Програмісти, дизайнери, 3D-аніматори, розробники сайтів, SMM-фахівці потрібні практично у всіх сферах діяльності. Адже у кожної компанії є свій сайт, багато з них розробляють власні програми, тому попит на IT-фахівців буде тільки зростати.

В IT-школі ми вчимо дітей розуміти, як влаштований сучасний світ, принципи роботи пристроїв, їх логіку та взаємодію з іншими гаджетами. Даємо сильну базу знань для отримання IT-професії.

Навіть якщо в майбутньому дитина вирішить будувати кар’єру в іншій сфері, знання та навички, отримані в СМАРТі, обов’язково знадобляться в житті та підсилять її в будь-якій професії.

Придбання комунікативних навичок

Ми знаємо професії майбутнього і стежимо за трендами. У нас є всі можливості для навчання дітей навичкам, які в майбутньому допоможуть їм реалізуватися та стати успішними.

Програма навчання включає в себе не лише отримання знань та навичок в області IT-технології, а й бізнес-мислення, фінансову грамотність. Особливу увагу ми приділяємо навичкам особистої ефективності (Soft Skills).

В IT-школі СМАРТ ми вчимо:

  • Працювати в команді;
  • Ставити власні цілі та досягати їх;
  • Грамотно формулювати свої думки і завдання;
  • Ефективно управляти власним часом;
  • Презентувати себе і керувати своїми емоціями;
  • Бути лідером в своєму оточенні.

Ці навички посилять майбутнього дорослого не тільки в IT, але і в будь-яких інших сферах діяльності та стануть відмінною конкурентною перевагою на ринку праці.

Навчання дитини IT-школі СМАРТ- це ваша інвестиція в її майбутнє.

Приходьте і переконайтеся в цьому самі!

Реєструйтеся на персональну зустріч і приходьте знайомитися!