{:ru}Бесплатные открытые уроки в филиале на Тополе{:}{:uk}Безкоштовні відкриті уроки у філії на Тополі{:}

{:ru}

ИТ-школа СМАРТ приглашает ребят от 10 до 14 лет на открытые уроки и мастер-классы. На наших занятиях ребята имеют возможность погрузиться в мир ИТ-технологий. Ребята смогут создать своего 2D персонажа, придумать свой мультфильм и запрограммировать его в среде Scratch, а также познакомятся с платформой Arduino, и смогут создать свой собственный сайт

Выбирайте тему и записывайтесь!
Родители могут также посетить и принять участие в занятиях.

9 февраля

Приглашаем ребят 10 -12 лет на урок «Анимация персонажа в Scratch». На занятии ребята  узнают о том, зачем нужно изучать программирование и как эти знания пригодятся в жизни. А также смогут создать свой  мультфильм в программе Scratch.

12 февраля

Состоится мастер – класс для всех любителей электроники: «Arduino – платформа будущего». Ребята научатся подключать к Arduino  различные электронные модули, получат навыки работы с программным кодом  в среде Arduino и смогут с помощью имеющихся компонентов создавать полноценные устройства. Мастер – класс рассчитан на ребят в возрасте от 12 лет.

16 февраля

Для ребят 12-14 лет состоится мастер – класс «Создание сайта с нуля». В программе мастер — класса: главные инструменты веб – разработчика, основные принципы дизайна сайта, как правильно управлять содержимым сайта, и детальная инструкция по созданию сайта.

23 февраля

Для ребят 10-13 лет  состоится урок «Создание персонажа в 3D». Ребята  узнают при помощи каких инструментов можно нарисовать любого персонажа в трехмерном измерении.

Расписание открытых уроков:

Дата Время Урок
1 9 февраля 15.00 — 16.00 Анимация персонажа в Scratch
2 12 февраля 16.00 — 17.00 Arduino – платформа будущего
3 16 февраля 15.00 — 16.00 Создание сайта с нуля
4 23 февраля 15.00 — 16.00 Создание персонажа в 3D

Приходите, вход свободный, будет интересно!

Предварительная регистрация обязательна.

{:}{:uk}

ІТ-школа СМАРТ запрошує дітей  віком від 10 до 14 років на відкриті уроки та майстер-класи. На наших заняттях  школярі мають можливість зануритись у світ ІТ-технологій ; створити свого 2D персонажа;  вигадати свій мультфільм  та запрограмувати його у  середовищі Scratch, а також познайомляться з платформою Arduino, та зможуть створити свій власний сайт.

Вибирайте тему та записуйтеся!

Батьки можуть також відвідати заняття та взяти у них участь.

9 лютого

Ми  запрошуємо  дітей віком  10 -12 років на відкритий урок «Анімація персонажа у Scratch». На занятті діти дізнаються про те, навіщо потрібно вивчати програмування та як ці знання знадобляться  їм у житті. А також зможуть створити свій мультфільм в програмі Scratch.

12 лютого

Відбудеться майстер — клас для всіх любителів  електроніки: «Arduino — платформа майбутнього».  Школярі  навчаться підключати до Arduino різноманітні електронні модулі, отримають навички роботи з програмним кодом у середовищі Arduino , та  зможуть, за допомогою наявних компонентів, створити  повноцінні пристрої. Майстер — клас розрахований на дітей у віці від 12 років.

16 лютого

Для дітей 12-14 років відбудеться майстер — клас «Створення сайту з нуля». У програмі майстер — класу: головні інструменти веб — розробника,  основні принципи дизайну сайту,  як правильно керувати вмістом сайту, та детальна інструкція по створенню сайту.

23 лютого

Запрошуємо  дітей 10-13 років відбудеться урок «Створення персонажа у  3D». Учасники заняття дізнаються за допомогою яких інструментів можна намалювати будь-якого  тривимірного персонажа.

Розклад відкритих уроків:

Дата Час Урок
1 9 лютого 15.00 — 16.00 Анімація персонажа у Scratch
2 12 лютого 16.00 — 17.00 Arduino - платформа майбутнього
3 16 лютого 15.00 — 16.00 Створення сайту з нуля
4 23 лютого 15.00 — 16.00 Створення персонажа у 3D

Приходьте, вхід вільний, буде цікаво!

Попередня реєстрація обов’язкова.

{:}

Leave a reply